Сухість шкіри ніг – як її перемогти?

Загрубіла шкіра з білястим відтінком, часточки омертвілих тканин і тріщинки – все це точно не додає привабливості жіночим ніжкам і завдає дискомфорту. Суха шкіра на ногах свербить, стає чутливою і схильною до появи мозолів та натоптишів.

Причини сухості шкіри ніг

Є певні зовнішні фактори, які роблять шкіру ніг сухою:

  • занадто гарячі ванни
  • мило, яке сушить шкіру
  • довге перебування на сонці
  • перебування в приміщенні, де працює кондиціонер.

Свій внесок робить і зима з обмеженим доступом до багатих на вітаміни продуктів.

Суха шкіра на ногах з’являється також через менопаузу – природні зміни, які відбуваються у жіночому організмі після 40 років.

Як повернути ніжкам красу?

  1. Випивайте 1,5-2 л чистої води щодня і пам’ятайте про харчування – тоді суха шкіра на ногах не буде вашою проблемою. Влітку вживайте якомога більше свіжих фруктів та овочів, а взимку купуйте комплекси вітамінів.
  2. Парадоксально, але вода може висушити шкіру. Особливо гарячі ванни, у яких так приємно ніжитися. Але ж ви бажаєте мати привабливі ніжки та ніколи не знати, що таке дуже суха шкіра стоп? Тоді зробіть свою воду трохи холоднішою. Оптимальна температура – до 37 градусів.
  3.  Регулюйте час перебування на сонці. Занадто довгі сонячні ванни – це небезпечна витівка, яка може спричинити сухість не тільки шкіри ваших ніг, але і волосся та обличчя. Якщо ж ви відпочиваєте на морі, то дбайливо витирайте морську сіль зі стоп після кожного купання.
  4. Щоденно піклуйтесь про свої ніжки за допомогою спеціальної косметики. Перш за все використовуйте крем для інтенсивного зволоження шкіри ніг, який ефективно відлущує омертвілі клітини і відновлює тканини. Навіть дуже суха шкіра ніг стане зволоженою та ніжною.
  5. Якщо натоптиші вже з’явились, то їх легко ліквідує електрична роликова пилка. Вона м’яко видаляє загрубілі ділянки, даруючи ніжність стопам навіть с дуже сильними натоптишами і сухою шкірою.

Пам’ятайте, що крем для інтенсивного зволоження можна використовувати не лише у разі появи перших ознак сухості. Для того, аби ніжки радували вас своєю ніжністю, варто користуватися ним щодня!


Перейти до покупок