Неприємний запах взуття – основні причини


Неприємний запах взуття переслідує вас вдома і на роботі? Змушує ніяковіти у гостях і дарує дискомфорт під час занять спортом?

Проблема неприємного запаху взуття однаково актуальна як у теплі сезони, так і у період морозів. Взимку ваші ноги зопрівають у закритому взутті, а влітку – більше пітніють через спеку. Саме тому неприємний запах взуття не зникне сам по собі – його потрібно ліквідувати.

Знаючи, чому пахне взуття, можна легко позбутися неприємного аромату! 

По-перше, його основними збудниками є:

  • Бактерії
  • Піт
  • Штучні матеріали
  • Темрява і волога

Саме вони є винуватцями неприємного запаху взуття і вашого зніяковіння.

1. Бактерії

Вони живуть в організмі кожної людини і є основною причиною неприємного запаху ніг, який переноситься на взуття і поглинається ним. 

Зазвичай піт не пахне, неприємний аромат з’являється лише при контакті з бактеріями.

Подолати проблему допоможе особиста гігієна. Частіше мийте ноги, надягайте тільки чисті носки і користуйтесь дезодорантом для ніг, який усуває неприємний запах ніг.

2. Пітливість

Організм людини у середньому виробляє 0,5 л поту щодня. Уявіть, яка його кількість припадає на стопи, якщо там знаходиться 250 000 потових залоз!

У разі підвищеної пітливості організм щоденно може позбуватися аж до 1,5 л поту при середньому фізичному навантаженні. Більше поту – сильніший запах ніг, а, значить, і взуття.

3. Штучні матеріали

Взуття, створене зі штучного матеріалу, блокує циркуляцію повітря і дозволяє неприємному запаху накопичуватися всередині. Натомість, взуття з натуральних матеріалів дозволяє шкірі ніг “дихати”.

Забудьте про гумові черевики, штучну шкіру, неякісну замшу! Купуйте шкіряне взуття, черевики з натурального нубуку та замши, а також взуття з натурального текстилю.

4. Неправильне зберігання

Дотримуєтесь усіх правил, але все одно ніяковієте у гостях і думаєте, чому ж взуття має неприємний запах?Проблема у неправильному зберіганні. Черевики повинні стояти у світлому сухому місці, яке добре провітрюється. 

Темні вогкі шафи із затхлим повітрям подарують неприємний аромат навіть бездоганному взуттю ідеального господаря.

5. Відсутність спеціальних засобів

Користування засобами, які усувають неприємний запах взуття, - це найбільш ефективний спосіб боротьби з ним. Спробуйте, наприклад, дезодорант для черевиків. Він наноситься так, як і звичайний дезодорант, тільки безпосередньо на черевики, підходить для будь-якого взуття і не залишає нальоту.

Дезодорант миттєво усуває неприємний запах взуття, а також дарує сухість та свіжість протягом 24 годин.

Не забувайте, що позбавитися неприємного запаху взуття легко! Потрібно тільки визначити причину його появи та ліквідувати її. А ще – завжди памятати про спеціальні засоби, які ліквідують неприємний запах взуття.